Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Ustaszewo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł2 600 m² 38,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnej działka budowlano - rolna w miejscowości Ustaszewo blisko Żnina, której powierzchnia planowana do wydzielenia wynosi około 2600mkw. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wiktorowo

Wiktorowo(Ustaszewo + 18 km)

145 000 zł1 170 m² 123,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w okolicy Wiktorowa. Działka w pobliżu jeziora, dla poszukujacych miejsca na odpoczynek, otoczonego lasami i blisko plaży. Wymarzone miejsce dla wędkarzy. Okolica znana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rogowo

Rogowo(Ustaszewo + 14 km)

490 000 zł3 000 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z linią brzegową w okolicy Rogowa nad jeziorem Rogowskim. Jest to wspaniała lokalizacja z szybkim dostępem do drogi ekspresowej S5, wielu atrakcji w regionie, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska(Ustaszewo + 25 km)

728 000 zł5 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż prawdziwy unikat - działkę o powierzchni 5200 m położoną w spokojnej, zielonej okolicy Łazisk, niedaleko Wągrowca. Teren częściowo zalesiony, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rozalinowo

Rozalinowo(Ustaszewo + 18 km)

115 000 zł1 211 m² 94,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy. Działka wsród jezior i okolicznych lasów, przy drodze asfaltowej. Blisko natury. Miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piastowice

Piastowice(Ustaszewo + 21 km)

69 000 zł850 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: zakup bez podatku 2% pcc, ponadto wraz z zakupem klient otrzymuje w cenie pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego, wykonanana osiedlu sieć energetyczną wraz ze skrzynkami elektrycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Wąsosz

Wąsosz(Ustaszewo + 16 km)

270 000 zł496 m² 544,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Działka w Wąsoszu blisko jeziora! Na sprzedaż udział 3/20 w działce o powierzchni 0,4726 ha położonej w podbydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łekno

Łekno(Ustaszewo + 20 km)

75 000 zł905 m² 82,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż W łeknie gm. Wągrowiec Przedmiotem oferty jest działka gruntu w miejscowości Łekno gm. Wągrowiec. W sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gąsawa

Gąsawa(Ustaszewo + 14 km)

228 000 zł3 001 m² 75,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięciu działek w Gąsawie, na osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia działek; 3001m2, 3737m2, 3722m2. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gąsawa

Gąsawa(Ustaszewo + 14 km)

180 000 zł4 614 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 4614m2 przy Gąsawie. Media;woda Okolica cicha i spokojna, z jednoczesną bliskością do miasta. Umów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łabiszyn-Wieś

Łabiszyn-Wieś(Ustaszewo + 25 km)

93 250 zł1 005 m² 92,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na obrzeżach Łabiszyna w cichej spokojnej okolicy. Na sprzedaż działka o powierzchni 1005 m2 z kompletem mediów w drodze (woda, prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Ustaszewo

Ustaszewo,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł202 000 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działki Podobowice, ustaszewo gmina Żnin, województwo kujawsko-pomorskie o łącznej pow. 20,20 ha. Działki o nr geodezyjnych: - numer 103 powierzchnia 4,6600 ha - Podobowice - numer 3,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij